Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Okopywanie się przed zdaniem stanowiska trwa. Jeszcze 3 dni będą trwały pogrążające nasze miasto i nowego burmistrza ruchy Pana Czubińskiego Dziś wszyscy pracownicy UM dostali podwyżki o kilkaset złotych. Pracownicy Pani Opoki czyli MOPS-u dostali nagrody po kilkanaście setek. Zmiany umów na długoterminowe, misterne układanie kłód dla nowego włodarza ma trwać do piątku. Dlatego też, Pan Członka nie zwoła sesji rady miasta wcześniej jak w sobotę. Mam pytanie ,czy UM jest czynny 24h/dobę czy tylko ktoś nagminnie zapomina gasić światła?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej nie zasłużyli? A teraz co? Mają z wdzięczności kopać dołki pod nowym burmistrzem.? Skąd p. Włodarczyk ma brać dla nich pieniądze, jak miasto tak zadłużone? Niech nie zdziwią jak ich jednak zwolni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozkradanie miasta trwa. Dziś odbył się przetarg widmo na obsługę zalewu. Dwu letnią umowę na kwotę 300 000zł z Panem Piotrem Czubińskim podpisała firma wizjer. Jutro firma MIA ma podpisać długoletnie umowy. Nie wiadomo jeszcze na co i za ile. To będzie ustalone dziś w nocy. Na razie są zbierane pomysły . Do piątku ma trwać dorzynanie dojnej krowy jaką był Kraśnik. Dziękujemy Panu o wymownym nazwisku Członka za pomoc w tej rzezi. Mam tez tragiczną wiadomość dla pracowników FŁT. Dyrektorem do spraw zatrudnienia ma zostać Piotr Czubiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z lkr napisał:
Rozkradanie miasta trwa. Dziś odbył się przetarg widmo na obsługę zalewu. Dwu letnią umowę na kwotę 300 000zł z Panem Piotrem Czubińskim podpisała firma wizjer.Jutro firma MIA ma podpisać długoletnie umowy. Nie wiadomo jeszcze na co i za ile. To będzie ustalone dziś w nocy. Na razie są zbierane pomysły .Do piątku ma trwać dorzynanie dojnej krowy jaką był Kraśnik.Dziękujemy Panu o wymownym nazwisku Członka za pomoc w tej rzezi.Mam tez tragiczną wiadomość dla pracowników FŁT. Dyrektorem do spraw zatrudnienia ma zostać Piotr Czubiński.
Miejmy nadzieje że czas paskudy członki skończy się kiedyś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pana Czubińskiego: No to właśnie widzimy jak pan Lubi Kraśnik !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dane firmy MIA studio mia Aleksandra Czubińska, Kolonia Wyżnianka 117 B, 23-204 Kraśnik kraj/woj. lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjaśnienie napisał:
dane firmy MIA studio mia Aleksandra Czubińska, Kolonia Wyżnianka 117 B, 23-204 Kraśnik kraj/woj. lubelskie
Spoko,nic sie nie bojcie,za te wszystkie przekrety po przegaranych wyborach pieprzony Czub pojdzie siedziec ze swoja matrona i cala zlodziejska świtą,już my tego dopilnujemy hehe,a ten je***y Członka,sprzedawczyk,donosiciel komunistyczny może juz pakować manatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skopiowane z lkr-KazikBulb napisał:
Okopywanie się przed zdaniem stanowiska trwa. Jeszcze 3 dni będą trwały pogrążające nasze miasto i nowego burmistrza ruchy Pana Czubińskiego Dziś wszyscy pracownicy UM dostali podwyżki o kilkaset złotych. Pracownicy Pani Opoki czyli MOPS-u dostali nagrody po kilkanaście setek. Zmiany umów na długoterminowe, misterne układanie kłód dla nowego włodarza ma trwać do piątku. Dlatego też, Pan Członka nie zwoła sesji rady miasta wcześniej jak w sobotę. Mam pytanie ,czy UM jest czynny 24h/dobę czy tylko ktoś nagminnie zapomina gasić światła?.
Sopko,to już ostanie podrygi Opoki z MOPS,tak dziuńka, możesz zostać prezenterką u swojego mężusia o ile jeszcze będzie istnieć TVK hehe,a co do tych podwyżek i nagród,to raczej nie będzie cięzko pracownikom UM je oddać,no chyba,że chcą pracować w firmie "Czyste Miasto" w gustownych odblaskach,prawda przydupaski? hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z lkr napisał:
Rozkradanie miasta trwa. Dziś odbył się przetarg widmo na obsługę zalewu. Dwu letnią umowę na kwotę 300 000zł z Panem Piotrem Czubińskim podpisała firma wizjer. Jutro firma MIA ma podpisać długoletnie umowy. Nie wiadomo jeszcze na co i za ile. To będzie ustalone dziś w nocy. Na razie są zbierane pomysły . Do piątku ma trwać dorzynanie dojnej krowy jaką był Kraśnik. Dziękujemy Panu o wymownym nazwisku Członka za pomoc w tej rzezi. Mam tez tragiczną wiadomość dla pracowników FŁT. Dyrektorem do spraw zatrudnienia ma zostać Piotr Czubiński.
To w końcu pójdzie siedzieć,czy w 'dyrektory'? Co to k...a za kraj pieprzony!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzies ktos mówił ze Czu sprzedaje dom.Obawiam się,że nie zdązymy go jednak osądzic.Spieprzy na koniec swiata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No coz rozsatajemy sie panie Dzielnicowy,fabryczny wymuskany a Stare Miasto ruina,nie pozostawil pan po sobie nic,oprocz zdewastowanego starego miasta,ktore zaslugiwalo na uwage,ale okazalo sie ze jestes malym ludzikiem,nie potrafiles byc gospodarzem miasta tylko dzielnicowym.Pora sie zegnac ,nastepca nie lepszy,tez z ukladu tylko innego. Duzo zdrowia i niedozobaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Śpiew przez łzy. Nikt nie wymieni całej kadry za pstryknięciem palców. Bać się mogą tylko osoby, które do pracy chodziły żeby chodzić. Włodarczyck będzie kradł tak samo? W jaki sposób się pytam? Czubińskiemu zajęlo 3 kadencje żeby tak poobsadzać stołki aby mógł robić co chce. Miasto nareszcie zmieni nazwę z piotrogrodu na KRAŚNIK. Wybory się skończyły i czas pokaże czy wybraliśmy dobrze czy źle. Zmiany były konieczne.
czemu tak mówisz że nie wymieni ? a z historii pamiętasz "noc długich noży"? w jedną noc załatwili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grrrr napisał:
No to teraz będziecie mieli swojego Włodarczyka - wirtuoza uzdrowiciela. A za roczek, może dwa, będziecie smarować to samo co teraz na Czubińskiego. Nie jestem ani za jednym , ani za drugim. Ale wole już sprawdzone rządy niż władzę PIS-u, który wali się na łeb, na szyję. Nie podoba mi się to, że Włodarczyk sterowany jest przez Stawiarskiego. Tego nie da się ukryć. Nie podobała mi się także jego negatywna kampania wyborcza, która prowadzona była z taką nienawiścią. Jakoś mnie do siebie nie przekonał. Jako kraśniczanin napiszę, że boję się że te kolejne 4 lata będzie zmarnowane dla Kraśnika (może być, nie musi). A po 4 latach, tak samo będziecie patrzeć na ręce Włodarczyka, jak dziś na Czubińskiego. Myślicie, że jak będzie nowy burmistrz to nie otoczy się swoimi "koleżkami"? Myślicie, że nie wyjdą później machloje, i że wszystko będzie super? Jeśli tak uważacie to czeka Was gorzkie rozczarowanie. Dziś zżera Was nienawiść i zazdrość, że ktoś ma lepiej niż Wy. Ale przynajmniej coś robił dla Kraśnika. Włodarczyka czeka ciężki okres wytężonej pracy, jeśli będzie chciał dorównać Czubińskiemu. Życzę powodzenia z całego serca, wszak to też moje miasto. Napiszę tylko jedno, żeby te słowa pisane pod adresem byłego burmistrza, kiedyś nie stanęły Wam w gardle, kiedy rzeczywistość okaże się inna niż ją sobie wyobrażacie. Aaaaa...i jeszcze jedno: to do tych, którzy pławią i lubują się w sferze obyczajowość co niektórych osób. Nie wiele mnie obchodzi co burmistrz robi po pracy - ma przede wszystkim dobrze wypełniać swoje obowiązki. A czy spał z tą, czy z tamtą, to nic nam do tego. Nie mieszkamy z nim w domu i to nie my z nim sypiamy. A z dzieciaczkami i żonką na rowerach to każdy może sobie popstrykać zdjęcia. Mnie to nie przekonuje. ps. Swoją drogą to mogła ściągnąć te szpilki. W takich butach raczej ciężko jest pedałować Pozdrawiam ludzi zdrowo myślących.
No nie dość, że z sensem to jeszcze kulturalna wypowiedź jako jedna z nielicznych. Pozdrowienia dla autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nikt napisał:
Do pana Czubińskiego: No to właśnie widzimy jak pan Lubi Kraśnik !!!
zabawia się w anty-Robin Hooda zabiera biednemu miastu a rozdaje bogatym kolesiom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie można do jasnej ch... ry zastopować tego rozgrabiania miasta? Może jakiś protest przed Urzędem Miasta? Może ściągnąć jakąś kontrolę z Lublina, aby zastopowali ten festiwal rozdawnictwa miejskiej kasy. A ten nieudacznik członka to ze wstydu za swoje dupowłazostwo wobec Cz. powinien się ze wstydu schować. Nawet na stronie Rady Miasta nie umieścił swojego wykształcenia tylko podstawił Irackiego, bo co wstyd że się jest nieukiem? "Prezes" się znalazł haha. Powinno się rozgonić to całe towarzystwo rodzinno-kolesiowskie w Urzędzie Miasta. Mimo że nie cierpię PiSu to tym razem poparłem Włodarczyka i widzę że zrobiłem słusznie, bo dotychczasowa banda zrobiła sobie z naszego miasta prywatny folwark.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lord napisał:
O jakiej negatywnej kampanii ze strony PIS ty piszesz? "Kronika wypadków żałosnych" dotyczyła pracy p. Czubińskiego jako burmistrza. Czy ktokolwiek pisał o jego dochodach czy życiu osobistym? Natomiast to co "wysmażył" sztab p. Czubińskiego w ostatnich dniach kampanii to ...
Nie bądź śmieszny. Każdy Polak w należyty sposób wykorzystujący swoje szare komórki wie jak postępują osoby należące do partii politycznej PIS. Na początku prowokacja, a później "ciąganie po sądach". Całe szczęście, że zaczyna im się to odbijać czkawką i wychodzi bokami. Jeszcze kilka miesięcy i cała partia popłynie i stoczy się na dno. Ale wracajmy do tematu: nie wiem czy wiesz i czy śledziłeś kampanię od początku. Nie było mowy o żadnej negatywnej kampanii ze strony Czubińskiego. Sam tak zapowiadał. I rzeczywiście tak było. Do czasu kiedy wywleczone zostały jego brudy sądowe (tu znów się PIS kłania) sprzed kilku lat. W mieście pojawiła się ulotka/gazetka (bodajże czarno - biała) oczerniająca burmistrza. W takim wypadku Czubiński wytoczył swoje działa na barykady i też rozpowszechnił to w Kraśniku. Być może mogą być pewne niespójności - nie wszędzie gazetka dotarła. Zarówno po Włodarczyka jak i Czubińskiego. Ja osobiście nie miałem przyjemności otrzymać do swojej, już i tak obciążonej, skrzynki pocztowej, gazetki od burmistrza. Podsumowując: Włodarczyk z wielką pompą wystartował ze swoją kampanią. Czubiński, już doświadczony, bardziej skromniej i ciszej. Wiadomo który wygrał - może to dobrze, a może źle. Czas pokaże. Ale nigdy nie zapomnę tych dwóch "małpiszonów" na saniach, wykrzykujących hasła :"Mieszkańcy Kraśnika głosują na Włodarczyka". Choć jestem jeszcze młody, poczułem namiastkę uprzedniego systemu. Ps. Tak nawiasem, dobrze byłoby gdybyś trochę poczytał o Włodarczyku. Oczywiście to propaganda, do obiektywizmu tam daleko, ale zawsze plotka ma sobie ziarno prawdy. Pan W. też nie jest czysty i nie było co głosować na "Chłopa z jajami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla z sensem widzisz tylko wypowiedzi pochlebcze dla byłego burmistrza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grin napisał:
Czy nie można do jasnej ch... ry zastopować tego rozgrabiania miasta? Może jakiś protest przed Urzędem Miasta? Może ściągnąć jakąś kontrolę z Lublina, aby zastopowali ten festiwal rozdawnictwa miejskiej kasy. A ten nieudacznik członka to ze wstydu za swoje dupowłazostwo wobec Cz. powinien się ze wstydu schować. Nawet na stronie Rady Miasta nie umieścił swojego wykształcenia tylko podstawił Irackiego, bo co wstyd że się jest nieukiem? "Prezes" się znalazł haha. Powinno się rozgonić to całe towarzystwo rodzinno-kolesiowskie w Urzędzie Miasta. Mimo że nie cierpię PiSu to tym razem poparłem Włodarczyka i widzę że zrobiłem słusznie, bo dotychczasowa banda zrobiła sobie z naszego miasta prywatny folwark.
sami wybraliśmy - radni bezradni albo zaradni - tak że za 4 lata w " wór i o mur" nowych wybrać ostatniego z listy bo pierwsi duuuuużą kasę wwalają no to niech ją stracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co na to wszystko Pan Starosta i Pan poseł Wilk skoro oficjalnie poparli Pana Czubińskiego? Nie wstyd wam Panowie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Członka to radny bardzo zaradny-ale na tych ostatnich to też nie ma co głosować-w tym roku do rady powiatu startował jego synek właśnie z ostatniej pozycji. Dużo ludzi ma taką zasadę ,że głosuje w ciemno właśnie na ostatniego na liście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...